Select the search type
 
  • Site
  • Web
OK
Zadejte hledaný text
Nederlands (nl) de cs
  • Apres restaurant
  • Apartmány Klínovec
  • Apartmány Klínovec
  • Apartmány Valda Klínovec
  • Apartmány Valda Klínovec
  • Apres restaurant
  • Půjčovna sportovního vybavení

Počasí na Klínovci

 
 
Při načítání počasí nastala chyba.: System.Net.WebException: The underlying connection was closed: An unexpected error occurred on a send. ---> System.IO.IOException: Unable to write data to the transport connection: An existing connection was forcibly closed by the remote host. ---> System.Net.Sockets.SocketException: An existing connection was forcibly closed by the remote host at System.Net.Sockets.Socket.Send(Byte[] buffer, Int32 offset, Int32 size, SocketFlags socketFlags) at System.Net.Sockets.NetworkStream.Write(Byte[] buffer, Int32 offset, Int32 size) --- End of inner exception stack trace --- at System.Net.Sockets.NetworkStream.Write(Byte[] buffer, Int32 offset, Int32 size) at System.Net.PooledStream.Write(Byte[] buffer, Int32 offset, Int32 size) at System.Net.ConnectStream.WriteHeaders(Boolean async) --- End of inner exception stack trace --- at System.Net.HttpWebRequest.GetResponse() at YourCompany.Modules.Pocasi.ViewPocasi.BindOblast(String oblast)

Apartmány Klínovec

Představujeme Vám největší nabídku moderně vybavených apartmánů na Klínovci v těsné blízkosti SKI areálu Klínovec.

Vyberte si apartmán 1+kk, 2+kk nebo 3+kk přesně podle Vašich představ! U vybraných apartmánů krb, terasa nebo balkon. Všechny apartmány jsou nekuřácké.
Apartmány jsou kompletně vybavené a zařízené – kuchyňskou linkou s příslušenstvím, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, nechybí ani pečící trouba a lednice.
Součástí vybavení je LCD TV, CD/DVD přehrávač a Wi-Fi internetové připojení. Koupelny mají sprchové kouty, umyvadla se zrcadlem a WC, u vybraných apartmánů s podlahovým vytápěním.
Ke všem apartmánům přísluší venkovní / garážové parkovací stání přímo u objektu / v objektu, k dispozici jsou sklepní kóje pro úschovu lyžařského vybavení / horských kol.
Pro každý pobyt je připraveno: povlečení, ručníky, osušky a utěrky. Uvedené ceny jsou vč. DPH, místního poplatku a závěrečného úklidu. V zimní sezóně je uvedená cena za pobyt včetně snídaně.

Sněhové podmínky

Výška sněhu: 70
Nový sníh: 5
Typ sněhu: technický
Podmínky: v provozu

Webkamera

Webová kamera

Katalog apartmánů

Katalog apartmánů